Bitlis tütünü Bitlis Tütüncüler Derneği olarak Bitlis'te yetiştirilen tütünleri Türkiye'nin her tarafına en iyi kaliteyle ve en uygun fiyatla ulaştırmayı hedefliyoruz. İster Telefon ile ister email yolu ile siparişlerinizi güvenle bize ulaştırıp dilediğiniz sertlikte ve miktarda tütün siparişi verebilirsiniz. Tütünlerin Yetiştirme köyleri ve sertlik özelliklerine göre fiyatları değiştiğinden toptan tütün fiyatlarımız için lütfen telefon ile iletişim sağlayabilir, yada e-mail atarak iletişim bilgilerinizi bırakmanız dahilinde size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Siparişleriniz size özel olarak hazırlancak, En güvenli şekilde kargo ile dilediğiniz adrese teslim edilecektir.

 

 Bitlis Tütüncüler Derneği olarak Bitlis'te yetiştirilen tütünleri Türkiye'nin her tarafına en iyi kaliteyle ve en uygun fiyatla ulaştırmayı hedefliyoruz.

İster Telefon ile ister email yolu ile siparişlerinizi güvenle  bize ulaştırıp dilediğiniz sertlikte ve miktarda tütün siparişi verebilirsiniz.

Tütünlerin Yetiştirme köyleri ve sertlik özelliklerine göre fiyatları değiştiğinden  toptan tütün fiyatlarımız için lütfen telefon ile iletişim sağlayabilir, yada e-mail atarak iletişim bilgilerinizi bırakmanız dahilinde size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Siparişleriniz size özel olarak hazırlancak, En güvenli şekilde kargo ile  dilediğiniz adrese teslim edilecektir.

Dünyanın her yanına siparişte bulunabilirsiniz.Bitlis merkezde Bitlis tütünü | Bitlis merkezde adıyaman tütünü | Bitlis merkezde sarma makinaları | Bitlis merkezde sigara filtreleri |Bitlis merkezde kıyılmış tütün |bitlis merkezde sarmalık tütün

Bitlis tütüncüler derneği güvencesi ile sağlıklı günler dileriz 

Unutmayınki tütün ve tütün mamülleri sağlığa zararlıdır.

 

frkgzlts